На Антимайдан  в Київ зганяють понад 2,5 тисячі бюджетників з ПоділляВід Хмельниччини на антимайдан Партії регіонів, який збирається цими вихідними у Києві, їде понад 2,5 тис. людей.На Антимайдан  в Київ зганяють понад 2,5 тисячі бюджетників з ПоділляВід Хмельниччини на антимайдан Партії регіонів, який збирається цими вихідними у Києві, їде понад 2,5 тис. людей.
Про це повідомив виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

“За нашою інформацією, Партія регіонів планує звести до столиці понад 2,5 тисяч бюджетників Хмельницької області. У них рознарядка – по 100 людей з кожного району і міста”, – сказав бютівець.
За його словами, кожному “антимайданівцю” платитимуть по 200 гривень за поїздку.

“Оплата здійснюватиметься після закінчення мітингу. Адже багато людей з провладного Майдану не хочуть там стояти і переходять на наш Євромайдан”, – додав Лесков.

Він також зазначив, що штаби зі стабілізації, які Партія регіонів розгорнула на Хмельниччині, перешкоджають опозиції довозити людей на Київ.

“Через працівників ДАІ вони блокують рух автобусів опозиції до столиції. Також погрожують перевізникам відібрати ліцензії”, – резюмував бютівець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього