На автостанції у Кам’янці-Подільському стріляли
Близько 18 години вечора 7 грудня на автовокзалі зав’язалась сутичка, в результаті якої пролунало кілька пострілів. Слідчо-оперативна група з’явилась на виклик диспетчера майже через годинуНа автостанції у Кам’янці-Подільському стріляли
Близько 18 години вечора 7 грудня на автовокзалі зав’язалась сутичка, в результаті якої пролунало кілька пострілів. Слідчо-оперативна група з’явилась на виклик диспетчера майже через годину.
За словами очевидців, спровокували бійку троє молодиків, що знаходилися в нетверезому стані. Спершу вони попросили цигарку в компанії, що складалася з двох хлопців і дівчини, а вже за мить взялися до рукоприкладства. Після недовготривалої сутички пролунали постріли, після яких працівники автовокзалу негайно зателефонували до міліції (на щастя, в результаті пострілів ніхто не постраждав, адже пістолет виявився пневматичним).

«Патрульно-постова служба прибула на місце події майже через 20 хвилин після виклику і замість того, щоб затримати зловмисників, привіталася з ними рукостисканнями. До цього часу нам доводилось втримувати п’яну компанію в межах приміщення разом з водіями автобусів і таксі, котрі теж зреагували на постріли», – розповідає один із працівників автостанції.

В цей час молодики вели активні перемовини по телефону. Пізніше до них приєднався невідомий, який пригрозив неприємностями потерпілим в разі дачі свідчень правоохоронним органам. З огляду на такий розвиток подій, вони відмовились від бажання заявлятися до міліції і просто зникли з місця події.

Зі слів присутніх, слідчо-оперативна група з’явилася ще на пів години пізніше. По приїзді «оперативники» направили зловмисників у міський відділок для отримання свідчень, після чого взялися фіксувати події зі слів диспетчера вокзалу. Однак відзначати факт пострілів у протоколі вони чомусь відмовились. Надавати будь-які коментарі журналістам міліціянти також не захотіли.

В ході бійки п’яні молодики добряче пошкодили верхній одяг одного з потерпілих, а також встигли надавати тому стусанів. Чи шукатимуть правоохоронці наляканих потерпілих за для фіксації отриманої матеріальної шкоди – невідомо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього