На барикадах у Києві поранили трьох хмельничанОдному чоловікові з Хмельницького кулею роздробили ключицю. Два чоловіки з Кам’янця-Подільського мають серйозні поранення ніг, повідомляє депутат Хмельницької міської ради, свободівець Віталій Діденко, який в ніч з 23 на 24 січня був у Києві.Одному чоловікові з Хмельницького кулею роздробили ключицю. Два чоловіки з Кам’янця-Подільського мають серйозні поранення ніг, повідомляє депутат Хмельницької міської ради, свободівець Віталій Діденко, який в ніч з 23 на 24 січня був у Києві.

– «Беркут» обв’язує шумові гранати скотчем з болтами, гайками та камінням, кидає і так калічить людей, – каже свободівець. – Місце знаходження поранених не повідомляють, оскільки на них йде полювання. Загалом, ситуація у Києві змінилася у приємну сторону. Все стало набагато організованіше. Люди згуртовані. Почали розширювати межі євромайдану. Спорудили ще одну барикаду на вулиці Інститутській.

Штаб «Свободи» знаходиться у Жовтневому палаці. З хмельничан, які їдуть по лінії «Свободи», формують сотні. Кожна з яких має конкретне завдання. Коли одні несуть службу, інші відпочивають, міняються, гріються, є резервні сотні.

– Коли я вранці від’їжджав до Хмельницького, дуже багато людей їхало до Києва, – каже Віталій Діденко. – Багато хмельницьких лікарів допомагають мітингувальникам у Києві. З десяти хірургів у Жовтневому палаці, двоє хмельничан, які несуть чергування і допомагають людям. Їм зараз дуже потрібні хірургічні інструменти.

Самі кияни дуже активно допомагають мітингувальникам. Люди приносять теплий одяг, жінки приносять їжу та термоси з чаєм, медикаменти.

– Частина просто байдуже дивиться на все це. Допомагають і продуктами, і своєю присутністю – дають можливість хмельничанам іноді відпочити, а самі у цей час несуть чергування., – каже свободівець.

У ці дні дуже похолодало. У Києві є пункти обігріву.

– Люди гріються у Жовтневому палаці, міській адміністрації, будинок профспілок. Люди гріються і у підземці на майдані, вдень – у «Глобусі», – каже Віталій Діденко. – Кияни приносять людям спеціальні пакети, які кладуть у взуття та рукавиці і вони деякий час гріють. Дуже багато теплих речей і взуття надали підприємці хмельницького ринку. Тому хмельничани забезпечені теплими речами дуже добре.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього