На Білогірщині виявили 12 випадків захворювання на туберкульозКожного сьомого жителя Білогірщини обстежено лікарями у рамках обласного проекту «Народний медогляд».На Білогірщині виявили 12 випадків захворювання на туберкульозКожного сьомого жителя Білогірщини обстежено лікарями у рамках обласного проекту «Народний медогляд».
За словами головного лікаря Білогірського центру первинної медико-санітарної допомоги Віталія Бараболі, спеціалісти центру побували практично в усіх селах району. В результаті рентгенологічного обстеження жителів району, виявлено 12 випадків захворювань на туберкульоз.
Кількість хворих на цю недугу в Білогірському районі зростає. Пов’язано це з тим, що заробітчани, перебуваючи за межами області, не лікувалися. Невтішними є й результати огляду школярів та дошкільнят району – майже половина дітей мають ті чи інші відхилення у фізичному розвитку. Медики акцентували увагу на необхідності створення в населених пунктах, де є фахівці з медичною освітою, аптечних пунктів. Крім того, як підкреслив очільник району Валерій Курсов, на часі – необхідність удосконалення системи профілактичної діяльності, що зумовлено досить великою кількістю виявлених патологій у населення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього