На Хмельниччині попередили безпідставне використання бюджетних коштів.

“Виявили факт незаконної закупівлі робіт з капітального ремонту будівлі будинку культури в одному із сіл Ізяславського району, – каже заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Вадим Вітрук. – Встановили, що за результатами відкритих торгів у вересні 2014 року між Новосільською сільською радою та одним із товариств області укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти.”

За договором, підрядник зобов’язується виконати роботи з капітального ремонту будівлі сільського будинку культури, вартість яких визначена в розмірі понад 4 мільйони гривень, – повідомляє Depo.ua

Вказаний тендер проведено, а договір укладено з порушенням вимог чинного законодавства.

Як з’ясувалось, будинок культури на праві власності чи іншому визначеному законом праві користування зазначеній територіальній громаді не належить. Як наслідок, сільська рада не уповноважена була укладати такий договір.

Місцевим бюджетом не передбачалося відповідних призначень та асигнувань на здійснення цих ремонтних робіт.

Оскільки існує явна загроза використання коштів місцевого бюджету територіальної громади села поза встановленим законом порядком, Шепетівська місцева прокуратура звернулася у суд з позовними вимогами до Новосільської сільської ради, а також до підрядчика щодо визнання недійсними результатів державних закупівель та договору про закупівлю робіт за державні кошти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього