На будівництво другої нитки Чернелівського водогону Уряд виділив понад 11 мільйонів гривень
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України №543 від 3 серпня «Деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків», якою затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, Хмельницькій області виділено 11,5 млн. грн. Переважну більшість цих коштів, а це 11,3 млн. грн., спрямовано на будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницького.На будівництво другої нитки Чернелівського водогону Уряд виділив понад 11 мільйонів гривень
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України №543 від 3 серпня «Деякі питання використання у 2015 році державних капітальних видатків», якою затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, Хмельницькій області виділено 11,5 млн. грн. Переважну більшість цих коштів, а це 11,3 млн. грн., спрямовано на будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницького.

Нагадаємо, що рішенням 51 сесії Хмельницької міської ради \”Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік\” № 31 від 15 липня на будівництво другої черги Чернелівського водогону від села Чернелівка Красилівскього району до Хмельницького виділено 6,6 млн. грн. Це дасть можливість впродовж 2015 року побудувати ще 3 кілометри водогону. Насьогодні вже побудовано і працює у двотрубному вимірі 12,9 км Чернелівського водогону із загальної протяжності 34 км .

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього