На будівництво сільського водогону на Хмельниччині витратять півтора мільйона гривеньЛютарська сільська рада Ізяславського району 25 грудня за результатами тендера уклала угода з ТОВ «Універсалбуд» (Нетішин) на будівництво водогону у селі Михля Ізяславського району (ІІ черга будівництва) загальною вартістю 1 млн. 580 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.На будівництво сільського водогону на Хмельниччині витратять півтора мільйона гривеньЛютарська сільська рада Ізяславського району 25 грудня за результатами тендера уклала угода з ТОВ «Універсалбуд» (Нетішин) на будівництво водогону у селі Михля Ізяславського району (ІІ черга будівництва) загальною вартістю 1 млн. 580 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
Завершити роботи планується до 2015 року. Фінансування робіт здійснюється за схемою співфінаснування: з державного та місцевих бюджетів.

«Універсалбуд» заснували В’ячеслав Драчук з Рівненщини і Олена Гордєєва, мешканка Хмельниччини, директором у 2012 році був Андрій Гордєєв.

У тендері намаглися взяти участь дешевші підрядники, але замовник відхилив їх пропозиції. Так, заявку «Галкон Плюс» (Тернопіль) вартістю 1 млн. 575 тис. грн відхилили у зв’язку з невідповідністю документації конкурсних торгів.

Довідка НГП. Відповідно до програми забезпечення якісною питною водою населення в сільській місцевості Ізяславського району на 2009-2012 роки, загальна вартість будівництва водогону у селі Михля становить 2,1 млн. грн. На I чергу будівництва Лютарська сільська рада виділила 80 тис. грн власних коштів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього