На День Конституції в Красилові встановили рекорд України
27 червня, з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді, в Красилові відбувся обласний патріотичний фестиваль \”Єдина мати. Єдина родина. Єдина Україна\”, в якому взяли участь більш, ніж 1000 дітей та колективи з 21 району Хмельницької області.На День Конституції в Красилові встановили рекорд України
27 червня, з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді, в Красилові відбувся обласний патріотичний фестиваль \”Єдина мати. Єдина родина. Єдина Україна\”, в якому взяли участь більш, ніж 1000 дітей та колективи з 21 району Хмельницької області.

Крім патріотичних виступів, на фестивалі відбулося встановлення рекорду України: колективне читання дев\’ятого розділу Конституції України максимальною кількістю людей – 1777 чоловік, і цей рекорд буде внесено у Книгу рекордів України!

А після завершення урочистої частини фестивалю та нагородження кращих колективів, відомий хореограф Амадор Хосе Лопес, з усіма учасниками і гостями фестивалю, провів флешмоб \”Молодь єднає Україну\” і показав танцювальний майстер клас для всіх охочих.

На День Конституції в Красилові встановили рекорд України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього