На День Незалежності у Хмельницькому влаштують свято народного костюму «Жива традиція»
До Дня Незалежності Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва влаштує 23 серпня всеукраїнське свято народного костюму «Жива традиція».На День Незалежності у Хмельницькому влаштують свято народного костюму «Жива традиція»
До Дня Незалежності Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва влаштує 23 серпня всеукраїнське свято народного костюму «Жива традиція».
На свято запрошені майстри та колекціонери із західних областей України – Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Житомирської, Кіровоградської та Хмельницької областей. Всього передбачено близько 50 учасників.
До уваги учасників та гостей буде представлена виставка автентичного одягу та аксесуарів етнорегіонів України та концерт за участю творчих колективів з Хмельниччини та України. Також хмельничани матимуть можливість відвідати майстер-класи із виготовлення національного одягу, прикрас та дівочого віночку і театралізовану демонстрацію-дефіле традиційного та сучасного національного одягу, зачісок та аксесуарів у національному стилі, де буде представлено 12 колекцій сучасних моделей одягу з використанням етномотивів та авторських моделей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього