На День святого Валентина в Хмельницькому відбудуться змагання зі спортивного туризму
14-15 лютого 2015 року в одному з адміністративних будівель заводу «Нева» відбудеться відкритий Кубок зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях серед студентів вищих навчальних закладів та молоді Хмельницької області.На День святого Валентина в Хмельницькому відбудуться змагання зі спортивного туризму
14-15 лютого 2015 року в одному з адміністративних будівель заводу «Нева» відбудеться відкритий Кубок зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях серед студентів вищих навчальних закладів та молоді Хмельницької області.
Відкритий Кубок зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях серед студентів вищих навчальних закладів та молоді Хмельницької області – це змагання, які проводяться з метою виявлення найсильніших спортсменів-туристів серед студентів і молоді, підвищення їх технічної, тактичної майстерності, сприяння підвищення безпеки при здійсненні спортивних туристських походів та залучення студентів та молоді до здорового способу життя.
У програмі Кубку – дві дистанції: «Особиста смуга перешкод», клас дистанції – ІІІ та «Смуга перешкод зв’язок» клас дистанції – IV. Успішне проходження дистанцій дозволить спортсменам змоделювати свої дії у складних похідних ситуаціях та виконати нормативи та вимоги Єдиної спортивної класифікації України.
Кубок проводиться Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (директор Шенькарук С.М.) за сприяння Хмельницької обласної федерації спортивного туризму (президент Дідур А.О.) і громадської організації м. Хмельницького «Енергія змін» (голова Гошовська Л.В.), яка надала приміщення для проведення змагань.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього