На Деражнянщині дитячі пустощі з вогнем ледь не привели до трагедії
В селі Волоське Деражнянського району батьки залишили п’ятьох малолітніх дітей самих в будинку. Найстарший, 11-річний Денис, вирішив кинути в опалювальну піч ганчірку, змочену бензином, для того, щоб краще горіло. Хлопчина побіг у сарай і взяв повну каністру з пальним.На Деражнянщині дитячі пустощі з вогнем ледь не привели до трагедії
В селі Волоське Деражнянського району батьки залишили п’ятьох малолітніх дітей самих в будинку. Найстарший, 11-річний Денис, вирішив кинути в опалювальну піч ганчірку, змочену бензином, для того, щоб краще горіло. Хлопчина побіг у сарай і взяв повну каністру з пальним.
Вогонь, що спалахнув із печі, обпік йому руку та розповсюдився на каністру, яка почала горіти. Діти перелякались і вибігли на вулицю, де помітили сусіда та розповіли йому, що сталося. Чоловік миттю забіг у будинок, накрив каністру покривалом, щоб перекрити доступ повітря до вогню, а потім викликав вогнеборців та почав самотужки ліквідовувати горіння.
На місце виклику оперативно прибуло відділення пожежно-рятувального підрозділу району, яке за 20 хвилин ліквідувало пожежу.
Винуватець наразі знаходитися у Деражнянській центральній районній лікарні, повідомляє ДСНС України у Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього