На Деражнянщині син зарізав батька, який свого часу також «сидів» за вбивствоЧоловік разом з дружиною і шестирічним сином проживали у старенького 80-річного батька, який не дуже радів цьому факту, а тому у будинку часто виникали суперечки. За словами затриманого, той навіть погрожував зарізати його, якщо сімейство не виселиться.
Чоловік разом з дружиною і шестирічним сином проживали у старенького 80-річного батька, який не дуже радів цьому факту, а тому у будинку часто виникали суперечки. За словами затриманого, той навіть погрожував зарізати його, якщо сімейство не виселиться.

Після останньої сварки чоловік пішов до товариша. Не обійшлось без алкоголю. Та після повернення додому суперечка знову відновилась. Підігрітий алкоголем син схопив сковорідку та ударив нею батька по голові, а потім ножем наніс опоненту численні удари у серце, від яких старенький помер на місці.

«Найстрашніше в цій історії те, що свого часу потерпілий також відбував покарання за вбивство, і його син ріс без батьківської підтримки. А тепер і син підозрюваного залишиться напівсиротою при живому батькові», – розповів начальник Деражнянського райвідділу міліції Віктор Шуляренко.

Стосовно затриманого відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України — вбивство. Санкції передбачають ув\’язнення терміном до п’ятнадцяти років.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього