На Деражнянщині відроджують церкву
Їй вже близько 360 роківНа Деражнянщині відроджують церкву
Жителі невеличкого села Радянське, що на Деражнянщині, пишаються своєю церквою, якій вже близько 360 років. Раніше парафіянами були люди з багатьох навколишніх сіл, а от тепер, коли майже в кожному селі є свій храм, жителям Радянського, а це переважно пенсіонери, доводиться своїми силами вирішувати проблеми свого приходу.

На Деражнянщині відроджують церкву

Так було і з трапезною, яка відсутня у цьому селі. Роками жителі села звертались та просили у попереднього сільського голови виділити під це частину приміщення старої школи, яке пустувало. І тільки нещодавно новий голова сільської ради допоміг громаді вирішити це питання. Але постали нові проблеми — приміщення зовсім непридатне для користування. Ремонт потрібно починати «з нуля». Мешканці села намагались зібрати хоча б якусь суму на ремонт приміщення, але коляда на свята та обхід по дворищам принесли зовсім невтішну суму. Тоді вирішили звернутись до місцевих депутатів Партії «Відродження» Олега Німчука та Миколи Фрединського, пам’ятаючи допомогу народного депутата України Віктора Бондаря при благоустрою своєї церкви в минулих роках. «Як не ви, то ніхто», – коротко пояснили своє прохання мешканці Радянського. І розуміючи важливість та нагальність проблеми, допомога не забарилась.

На Деражнянщині відроджують церкву

Із словами радості та вдячності люди хизуються новими пластиковими вікнами та дверима в приміщенні трапезної, придбаними за допомогою Віктора Васильовича Бондаря.
«Залишилось зовсім небагато до відкриття, а от без допомоги Віктора Васильовича нам довелось би колядувати ще років 15, збираючи на ці конструкції», – жартує активістка села Марія Степанівна: «Громада та жителі села безмежно вдячні народному депутату України Віктору Бондарю, його помічникам та місцевим депутатам Партії «Відродження».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього