Ангели злетяться в місто завдяки хмельницьким матусямХмельничанок запрошують на акцію на підтримку Євромайдану. Акція організована «звичайними мамами Хмельниччини».

Акція відбудеться 28 грудня біля Ангела Скорботи. Початок о 11:00.Ангели злетяться в місто завдяки хмельницьким матусямХмельничанок запрошують на акцію на підтримку Євромайдану. Акція організована «звичайними мамами Хмельниччини».

Акція відбудеться 28 грудня біля Ангела Скорботи. Початок о 11:00.
– Просто приходьте! Разом прикрасимо дерева навколо Ангела скорботи своїми символічними янголятами-витинанками! 🙂 За бажанням, Ви можете виконати творче завдання до нашої акції. Для цього роздрукуйте і виріжте самі чи разом із дитиною паперового ангела (малюнок шукайте на сторінці події або в інтернеті). Простір для Вашої фантазії необмежений! Ви можете створити стільки ангелів, скільки забажаєте. Якщо ж такої можливості не буде, то все одно приходьте! Ми приготуємо янголяток для всіх! – говорять організатори акції. – Ангели символізують чистоту і любов. Саме ці чесноти мають панувати у державі, де ростуть наші діти! Нашими ангелами ми свідчимо про те, що віримо у справедливість, сподіваємося на кращі зміни для нашої країни, підтримуємо тих, хто стоїть на Євромайдані за пришвидшення цих змін заради нас і наших дітей. За бажанням учасників флеш-мобу, буде прочитана молитва за Україну.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього