На дитині-інвалідові нажились кам`янецькі соціальні працівникиПрокурором Кам’янця-Подільського виявлено кримінальне правопорушення у діях службових осіб одного з центрів соціальної реабілітації.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, вони привласнили 52 тисячі гривень бюджетних коштів, у тому числі призначених для надання соціально-медичних послуг дитині-інваліду І групи.На дитині-інвалідові нажились кам`янецькі соціальні працівникиПрокурором Кам’янця-Подільського виявлено кримінальне правопорушення у діях службових осіб одного з центрів соціальної реабілітації.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, вони привласнили 52 тисячі гривень бюджетних коштів, у тому числі призначених для надання соціально-медичних послуг дитині-інваліду І групи.
За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.191 КК України. Триває досудове розслідування.

В цілому, з метою прокурорами внесено майже сорок документів реагування, за результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 22 посадовці органів контролю та місцевого самоврядування. На користь інвалідів відшкодовано понад 1,5 мільйона гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення