На дільницях у Хмельницькому спостерігачі ОПОРИ зафіксували групу підозрілих молодиків
У холі Хмельницького навчально-виховного комплексу № 2, де розташовано одразу три виборчі дільниці, спостерігачі ОПОРИ помітили групу молодиків, які не змогли назвати причину свого перебування у приміщенні.На дільницях у Хмельницькому спостерігачі ОПОРИ зафіксували групу підозрілих молодиків
У холі Хмельницького навчально-виховного комплексу № 2, де розташовано одразу три виборчі дільниці, спостерігачі ОПОРИ помітили групу молодиків, які не змогли назвати причину свого перебування у приміщенні.

У холі Хмельницького НВК №2 , що по вул. І. Франка, 57,де розташовано виборчі дільниці №681504, №681498 та №681499, спостерігачі ОПОРИ помітили підозрілу групу з 7–8 молодиків. На запитання спостерігачів про те, що ці особи роблять у приміщенні, одні відповіли, що чекають на бабусю, інші – що є спостерігачами, щоправда, не змогли назвати від кого. Через якийсь час підійшов «керівник» групи, чоловік років 40–50. Під час розмови з представником ОПОРИ чоловік поводився зухвало, нецензурно висловлювався, погрожував, але все ж таки вивів своїх людей з приміщення навчального закладу.

За словами спостерігачів, згодом вони бачили, як до молодиків під’їхала особа, пов’язана із одним з кандидатів.

З приводу перебування невідомих осіб у холі навчального закладу до правоохоронців звернулася директор НВК № 2. Поліцейські попросили двох молодиків, які все ще залишались у приміщенні, представитись, однак ті одразу покинули будівлю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього