На Дністрі врятовано 5 людей
На річці Дністер 28 липня на відстані понад 500 метрів від перевернувся надувний матрац, на якому перебували 5 людей, які кликали на допомогу.На Дністрі врятовано 5 людей
На річці Дністер 28 липня на відстані понад 500 метрів від перевернувся надувний матрац, на якому перебували 5 людей, які кликали на допомогу. Під час патрулювання на водоймі крики почув особовий склад чергової зміни водолазно-рятувального відділення №2 Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та, не гаючи часу, на човні «Brig-Б420» рятувальники оперативно дісталися до потерпілих та доправили їх разом із надувним матрацом до берега. Потерпілими виявилися хлопці та дівчата від 16 до 22 років, мешканці різних населених пунктів Хмельниччини.
Як з’ясувалося, сильний вітер відніс надувний матрац із молоддю на середину річки, де й перевернувся.
Рятувальники ДСНС застерігають громадян не заходити у воду в незнайомому місці та напідпитку, уникати води із швидкою течією, ніколи не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. У воду слід заходити повільно, обережно пробуючи дно ногою, купатися краще там, де є рятувальні служби. Шановні батьки, пильно слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана. Утримуйтеся від далеких запливів, адже переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього