На виручені кошти буде придбана термобілизна для бійців Національної гвардії

На допомогу нацгвардійцям: у Хмельницькому відбудеться благодійна “Барахолка”На виручені кошти буде придбана термобілизна для бійців Національної гвардії.
Вперше у Хмельницькому медіа-корпорація “Є” організовує благодійну акцію під назвою “Барахолка”. Хмельничани зможуть продати непотрібні речі, а кошти віддати на допомогу солдатам Національної гвардії.

На допомогу нацгвардійцям: у Хмельницькому відбудеться благодійна “Барахолка”

“Якщо погода дозволить нам, благодійна “Барахолка” пройде на майданчику поблизу “Подільського тренінгового центру”, в іншому разі — у приміщенні. На продаж будуть виставлені одяг, взуття, аксесуари, книги, посуд та речі ручної роботи, – розповідає керівник PR-відділу медіа-корпорації “Є” Інна Малішевська. – Всі виручені кошти від продажу речей спрямуємо на закупівлю термобілизни для хмельницьких військових з Національної гвардії, які перебувають у зоні проведення АТО. Також на відвідувачів очікує запашна кава та гарячий чай.”

Отже, благодійна акція “Барахолка”, яку влаштовує медіа-корпорація “Є”, відбудеться у суботу, 25 жовтня, за адресою: місто Хмельницький, вулиця Соборна, 1 (Подільський Тренінговий Центр) з 12.00 до 17.00.

За детальною інформацією звертатись за телефоном: (097)-990-93-31 або (0382)-704-604 (Інна Малішевська).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього