На дороги Хмельниччини  повертається ваговий контроль

Навантаження більше 40 тонн заборонене. У профільному управлінні ОДА зауважують, що із підвищенням температури повітря в літній час та прпогнозованою екстремальною спекою, яка передбачається у липні-серпні, увага до дотримання перевізниками українького законодавства буде посиленаНа дороги Хмельниччини  повертається ваговий контроль

Навантаження більше 40 тонн заборонене. У профільному управлінні ОДА зауважують, що із підвищенням температури повітря в літній час та прпогнозованою екстремальною спекою, яка передбачається у липні-серпні, увага до дотримання перевізниками українького законодавства буде посилена. Мова не йде про нові правила для водіїв та власників фур, а виключно про дотримання існуючих.
Контроль за дотриманням вагових норм для вантажівок розпочнуть із півдня області. Відтак, обіцяють, що ситуації, коли перевізник транспортує замість дозволених сорока 60, а то й понад сто тон вантажу в області не буде.
Окрім цього, за умови суттєвого підвищення температури в літній час, не виключається і повна заборона переміщення багатотонажних автомобілів шляхами області у денний період доби, щоб не знищити остаточно і без того не найкращий стан дорожнього покриття шляхів міжнародного, загальнодержавного та обласного значення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього