Від рук зловмисника, який уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, постраждав 64-річний дідусь та 81-літня бабуся
На Дунаеведчині затримали рецедевістаВід рук зловмисника, який уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, постраждав 64-річний дідусь та 81-літня бабуся.

47-річний житель села Маліївці Дунаєвецького району раніше уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Але, вочевидь, тривале перебування за гратами нічого не навчило злісного рецидивіста. Він ніде не працював, домашнього господарства не вів і перебивався випадковими підробітками в односельців. За допомогу люди давали йому кілька гривень або якісь продукти. Цим і обходився, але недовго… Якось зловмисник прийшов до 64-річного односельчанина, якому неодноразово допомагав по господарству і бачив, де той тримає продукти харчування. Також чоловік знав, що усі гроші дідусь завжди носить при собі. Під час розмови нападник умисно штовхнув господаря у груди, від чого той упав на землю. Тоді зловмисник витяг з кишені сорочки 1150 гривень, прихопив ще деякі продукти харчування та утік.
Більше місяця лиходій переховувався у довколишніх лісах, але з часом гроші закінчилися. І злодій-рецидивіст не обрав нічого кращого, як здобути кошти «старим» методом.
Цього разу підозрюваний нагодився до 81-річної бабусі. Він непомітно підійшов до господині ззаду, штовхнув стареньку в плечі та швидко зайшов до хати. Професійно оглянувши кімнату, зібрав продукти харчування та забрав зі столу 50 гривень, після чого утік з села.
Та цього разу підозрюваному вже не вдалося сховатися від пильного ока правоохоронців. Оперативники вийшли на слід грабіжника і вже незабаром він давав свідчення у Дунаєвецькому райвідділі міліції.
Стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за ч. 2 та ч. 3 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього