На Дунаєвеччині з могили бійця АТО вкрали прапор
У селі Лисець Дунаєвецького району двоє 22-річних чоловіків зняли український прапор з могили загиблого бійця АТО і, почепивши його на мотоблок, роз’їжджали по околицях. Свідком цього стала дружина бійця, яка і викликала правоохоронців.На Дунаєвеччині з могили бійця АТО вкрали прапор
У селі Лисець Дунаєвецького району двоє 22-річних чоловіків зняли український прапор з могили загиблого бійця АТО і, почепивши його на мотоблок, роз’їжджали по околицях. Свідком цього стала дружина бійця, яка і викликала правоохоронців.
Напередодні другої річниці від дня загибелі воїна друзі навідались на його могилу та в знак поваги прикріпили до пам’ятника прапор України. Через декілька днів в Лисець із сусідньої Великої Побійної на мотоблоці приїхало двоє молодиків. Коли хлопці проїжджали повз місцеве кладовище, побачили на могилі бійця прапор і, не задумуючись, зняли його і почепили на свій мотоблок, а потім так «патріотично» проїхались через усе село.
По дорозі хулігани підібрали ще двох товаришів і уже поверталися у Велику Побійну, коли їх зустріла дружина загиблого бійця. Жінка одразу впізнала прапор і зупинила молодиків, проте вони наполягали на тому, що знайшли стяг біля лісу. Потім врешті зняли його і поїхали далі. Проте жінка на власному автомобілі їхала за зловмисниками до того часу, поки не зустрілася з поліцейськими, які прибули на її виклик.
Правоохоронці з’ясували усі обставини події і притягнули зловмисників до адміністративної відповідальності за ст. 173 «Дрібне хуліганство» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рішенням Дунаєвецького районного суду на чоловіків накладено стягнення у вигляді адміністративного арешту – ініціатору 15 діб, а його приятелю – 7, йдеться у повідомленні прес-служби ГУНП у Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього