На флешмобі танцювали усі: старі, малі, і навіть інвалідиФлешмоб “Повір у себе” відбувся у ТРЦ “Оазис”.
Яскраве танцювальне дійство відбувалося просто в холі торгівельно-розважального комплексу. Перехожі зупинялися і дивилися на танцювальний марафон, у якому взяли участь люди різного віку, від трирічних дітей до 75-річних пенсіонерів.На флешмобі танцювали усі: старі, малі, і навіть інвалідиФлешмоб “Повір у себе” відбувся у ТРЦ “Оазис”.
Яскраве танцювальне дійство відбувалося просто в холі торгівельно-розважального комплексу. Перехожі зупинялися і дивилися на танцювальний марафон, у якому взяли участь люди різного віку, від трирічних дітей до 75-річних пенсіонерів.
Спершу танцювали старші люди. Вони кружляли у вальсі під акомпанемент скрипки. Після них на імпровізованій сцені з’явилася пара на інвалідних візочках, яка виконала танго, а на зміну їм вийшли діти та підлітки, які станцювали сальсу та хіп-хоп. Виступ супроводжувався спалахами фотокамер та бурхливими оплесками.
“Це соціально-спрямована акція, якою ми хочемо довести, що танцювати може кожен, незалежно від віку та можливостей, – розповідає автор ідеї та організатор флешмобу Вікторія Луньова, керівник танцювальної студії “ Salsa Victoria”. – Робимо подібний захід вперше. Він допоміг нам повірити у себе, у наші можливості. Тепер маємо багато нових ідей, які хочеться втілити у життя”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього