На фінал конкурсу "Снігова королева - 2014" поїде хмельничанка Дарина Телькієва
Фінал всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва серед учнів навчальних закладів України відбудеться 2 грудня у Києві. Відбіркові тури вже пройшли у 20-ти обласних центрах, хмельницькі перукарі у конкурсі беруть участь вперше. У фінальних змаганнях візьмуть участь переможці регіональних відбіркових турів.На фінал конкурсу "Снігова королева - 2014" поїде хмельничанка Дарина Телькієва
Фінал всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва серед учнів навчальних закладів України відбудеться 2 грудня у Києві. Відбіркові тури вже пройшли у 20-ти обласних центрах, хмельницькі перукарі у конкурсі беруть участь вперше. У фінальних змаганнях візьмуть участь переможці регіональних відбіркових турів.
Місто Хмельницький та область представлятиме учениця навчального центру перукарської і манікюрної майстерності Ольги Кембровської Дарина Телькієва, яка стала переможницею відбіркового туру та отримала диплом за І місце у номінації “Вечірній образ на довгому волоссі” і виборола Гран-прі конкурсу.
Участь у конкурсі “Снігова королева – 2014” – це унікальна можливість для майбутніх майстрів-перукарів проявити свої творчі здібності у створенні неповторних образів. А для перукарів-початківців – це крок до професійного росту та творчого розвитку. Організатором всеукраїнського конкурсу виступили компанія “ESTEL Україна” та її офіційний дистриб’ютор у місті Хмельницькому компанія “Золінгер” за сприяння управління торгівлі міської ради. У хмельницькому відбірковому турі взяли участь студенти з трьох навчальних закладів – Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг, школи перукарського мистецтва «Міранда», навчального центру перукарського і манікюрного мистецтва Ольги Кембровської.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього