На фуршеті у Ляшка проїли і пропили сотні пенсій українців
В штабі \”Радикальної партії\” Олега Ляшка з шиком відзначили завершення виборів до Верховної Ради. На фуршеті \”людей з народу\” (так називав свій список головний радикал) подавали дивовижні наїдки – наприклад, дорадо на пару.На фуршеті у Ляшка проїли і пропили сотні пенсій українців
В штабі \”Радикальної партії\” Олега Ляшка з шиком відзначили завершення виборів до Верховної Ради. На фуршеті \”людей з народу\” (так називав свій список головний радикал) подавали дивовижні наїдки – наприклад, дорадо на пару.
Фуршет був замовлений в італійському ресторані \”Тратторія Монтеккі і Капулетті\” на Печерську, де вечеря коштує близько 600 грн.
За словами Олега, пенсія його мами становить менш, ніж дві вечері у \”Монтеккі і Капулетті\”.
\”Сьогодні зі своєю мамою зустрічався, вона мені показала платіжку за 2-кімнатну квартиру – 730 гривень комунальних платежів, – розповів Ляшко під час прес-конференції в своєму штабі. – І таких, як моя мама – пенсіонерів, які отримують 1100 гривень пенсії, – половина України. І тому ми пішли до парламенту \”.
Ляшко зазначив, що розраховує провести в Раду команду з 30-40 депутатів. В \”Радикальній партії\” стверджують, що вони – єдина сила, яка не проштовхує до парламенту олігархів, а навпаки – здолає \”олігархічну гідру\”. При цьому пояснити походження коштів, витрачених на передвиборчу компанію, партія досі не зважилася.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,