На Городоччині попереджено незаконне надання землі вартістю понад 8 мільйонів гривень
Прокуратура домоглася скасування оренди 377 гектарів землі на території дев’яти сільрад Городоцького районуНа Городоччині попереджено незаконне надання землі вартістю понад 8 мільйонів гривень
Позови прокуратури Городоцького району в інтересах держави про визнання незаконними наказів Головного управління Держземагентства у Хмельницькій області повністю задоволено окружним адміністративним судом.
За позовними вимогами прокуратури скасовано накази Держземагентства, якими двом громадянам надано дозволи на розробку документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок загальною площею 377 гектарів на території дев’яти сільрад Городоцького району.
Як повідомив прокурор району Віталій Чижик, ці накази суперечать законодавчо встановленій процедурі набуття права оренди на земельні ділянки з метою ведення фермерського господарства.
Таким чином, за втручання прокуратури не допущено протиправне надання в оренду земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 8 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього