НА ХАЕС збудують комплекс по переробці радіоактивних відходівТехнології переробки радіоактивних відходів представили американські фахівці на Хмельницькій атомній електростанції.

За словами начальника відділу зв\’язків з громадськістю Хмельницької АЕС Тетяни Лісітчук, ці технології вже втілені на російських Курській і Смоленській АЕС, а також литовській Ігналінській атомній станції.НА ХАЕС збудують комплекс по переробці радіоактивних відходівТехнології переробки радіоактивних відходів представили американські фахівці на Хмельницькій атомній електростанції.

За словами начальника відділу зв\’язків з громадськістю Хмельницької АЕС Тетяни Лісітчук, ці технології вже втілені на російських Курській і Смоленській АЕС, а також литовській Ігналінській атомній станції.
На Хмельницькій АЕС планується створити комплекс з переробки твердих радіоактивних відходів за проектом “Кіївенергопроекта”. Зараз на станції повинні визначитися з постачальником устаткування, яке повинно бути введено в дію в 2017 році, – передає Національна радіокомпанія України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього