На хмельничан чекає особливе свято
Вперше у Хмельницькому в рамках святкування Дня міста проходить Всеукраїнський конкурс карикатур «Барон Мюнхгаузен». Протягом серпня-вересня з усіх куточків України надходили конкурсні роботи. Професійне журі під головуванням знаного в Україні та нашому місті художника, заслуженого художника України, члена Хмельницької обласної організації Національної спілки художників Михайла Омеляновича Андрійчука 14 вересня розглянуло 168 робіт 44 авторів та визначило переможців.На хмельничан чекає особливе свято
Вперше у Хмельницькому в рамках святкування Дня міста проходить Всеукраїнський конкурс карикатур «Барон Мюнхгаузен». Протягом серпня-вересня з усіх куточків України надходили конкурсні роботи. Професійне журі під головуванням знаного в Україні та нашому місті художника, заслуженого художника України, члена Хмельницької обласної організації Національної спілки художників Михайла Омеляновича Андрійчука 14 вересня розглянуло 168 робіт 44 авторів та визначило переможців.

Свято офіційного нагородження лауреатів відбудеться 25 вересня о 16.00 на імпровізованому майданчику на вулиці Проскурівській (біля дитячої музичної школи №1 ім. М. Мозгового). Мешканці та гості міста матимуть змогу на власні очі побачити 70 кращих конкурсних робіт професійних художників та аматорів, виставку робіт юних митців «Пригоди найправдивішої людини на Землі», зустрітися з самим бароном Карлом Фрідріхом Ієронімом фон Мюнхгаузеном та баронесою Мюнхгаузен і висловити свою думку щодо проведеного у місті конкурсу та майбутнього місця розташування пам’ятника.

З нагоди 230-річчя створення книги Р.Распе «Пригоди барона Мюнхгаузена» дитяча бібліотека-філія №12 представить книжково-ілюстративну виставку, вікторину та «мюнхгаузенівські» розмальовки, а викладачі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Надія Борецька та Олександр Лопатін проведуть майстер-клас з ліплення. Розважатиме учасників та гостей заходу концертна програма «Музиканти жартують…».
Ласкаво запрошуємо всіх хмельничан та гостей міста на свято!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього