На Хмельниччині 1369 суб’єктів господарювання підвищили зарплату найманим працівникам
Як результат, загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Хмельницькій області склала 6,3 мільйона гривень, що на 25,3 відсотка менше порівняно з початком року.На Хмельниччині 1369 суб’єктів господарювання підвищили зарплату найманим працівникам
На Хмельниччині дієвим інструментом контролю за рівнем виплати заробітної плати стали заслуховування суб’єктів господарської діяльності, загалом відповідну співбесіду пройшли керівниками 1006 юридичних та 1008 фізичних осіб. За результатами такого конструктивного діалогу 1369 господарюючих суб‘єктів краю підвищили заробітну плату найманим працівникам, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Як результат, загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Хмельницькій області склала 6,3 мільйона гривень, що на 25,3 відсотка менше порівняно з початком року.
За даними облстату, основна частка боргу із виплати заробітної плати (44 відсотки) припадала на підприємства промисловості, 23,1 відсотка – транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, 20,3 відсотка – будівництва.
До місцевих бюджетів додатково надійшло 554 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб.
«Маємо створити розумний баланс між інтересами держави та бізнесу у зарплатній сфері. Саме тому поряд зі зниженням ставок оподаткування, які пропонує концепція податкової реформи, має бути посилена відповідальність за використання нелегальної найманої праці. Адже у такий спосіб несумлінні працедавці нівелюють соціальні гарантії трудівників, позбавляють місцеві громади необхідних коштів, створюють інші неприйнятні умови співжиття. Очевидно, що на такі факти реакція контролюючих органів має бути адекватною», – зазначив заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього