На Хмельниччині 65 місцевих обранців відмовилися від депутатського крісла
За результатами виборів до місцевих рад в області вибули 65 депутатів, яких обрали виборці. Такі данні наводяться на сайті ЦВК. Серед них 5 депутатів міських рад, 41 – районних, 7 – міст районного значення, 12 – сільських.На Хмельниччині 65 місцевих обранців відмовилися від депутатського крісла
За результатами виборів до місцевих рад в області вибули 65 депутатів, яких обрали виборці. Такі данні наводяться на сайті ЦВК. Серед них 5 депутатів міських рад, 41 – районних, 7 – міст районного значення, 12 – сільських.

Найбільше від депутатського мандату відмовилися народні обранці Полонської райраді – 19 осіб. Не захотіли працювати у місцевих радах й троє нардепів, котрі очолювали виборчі списки. Зокрема зайняти місце у сесійній залі хмельницької міської ради відмовився Сергій Мельник від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” та Сергій Лабазюк від партії “Поруч”. А ось Олександр Герега від партії “За конкретні справи” не захотів працювати у Хмельницькій обласній раді, – повідомляє \”Поділля-Центр\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього