На Хмельниччині 858 підприємств та підприємців підвищили зарплату своїм працівникам
У цьому році за результатами комунікаційних та роз‘яснювальних заходів, вжитих підрозділами регіонального представництва Державної фіскальної служби, 858 суб‘єктів господарювання Хмельницької області підвищили рівень заробітної плати працюючим.На Хмельниччині 858 підприємств та підприємців підвищили зарплату своїм працівникам
У цьому році за результатами комунікаційних та роз‘яснювальних заходів, вжитих підрозділами регіонального представництва Державної фіскальної служби, 858 суб‘єктів господарювання Хмельницької області підвищили рівень заробітної плати працюючим.
Відповідно до місцевих бюджетів додатково надійшло 372 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 855 тисяч гривень єдиного соціального внеску.
Як зазначають провідні фахівці ДФС, на сьогодні фонд оплати праці, згідно поданої платниками податків звітності, складає 796 мільйонів гривень, що на 43 мільйони гривень більше до відповідного періоду минулого року, темп росту становить 106 відсотків. Прим цьому середня заробітна плата на одного працюючого на теренах подільського краю, з якої сплачуються страхові внески, складає 3027 гривень, що на 474 гривні більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.
Що стосується конкретизації впливу на підвищення прозорості та якості оплати праці, то з початку 2015 року 538 керівників підприємств, які виплачували заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму, заслухано на засіданнях спільних комісій при виконавчих комітетах міських рад та райдержадміністраціях. З 679 підприємцями проведено індивідуальну роботу в органах ДФС, щодо діяльності 325 СГД проінформовано органи прокуратури.
«Основним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. Тому, питання легалізації заробітної плати на сьогодні є досить актуальним, адже від розміру отриманої заробітної плати залежить як рівень соціального захисту людини, так і розвиток міста, області, країни в цілому», – зазначив керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього