На Хмельниччині аграрії спрямувал понад 20 мільйонів до місцевих бюджетів
З початку 2015 року сільськогосподарські товаровиробники Хмельницької області сплатили до місцевих бюджетів 20,7 мільйона гривень єдиного податку.
Це вдесятеро більше у порівнянні з сумарним числом сплати податків аграріями Хмельниччини за аналогічний період 2014 року. Адже на той час ними було мобілізовано до скарбниць територіальних громад трохи більше 2 мільйонів гривень.На Хмельниччині аграрії спрямувал понад 20 мільйонів до місцевих бюджетів
З початку 2015 року сільськогосподарські товаровиробники Хмельницької області сплатили до місцевих бюджетів 20,7 мільйона гривень єдиного податку.
Це вдесятеро більше у порівнянні з сумарним числом сплати податків аграріями Хмельниччини за аналогічний період 2014 року. Адже на той час ними було мобілізовано до скарбниць територіальних громад трохи більше 2 мільйонів гривень.

Показово, що загальна сума задекларованого сільгоспвиробниками до сплати протягом цього року єдиного податку становить понад 100 мільйонів гривень. Відповідно до Податкового кодексу протягом першого-другого кварталу вони сплачують 10 відсотків задекларованої суми, у третьому кварталі – 50 відсотків, у четвертому кварталі спрямовують 30 відсотків податкових платежів.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року змінами, внесеними до Податкового кодексу, до четвертої групи платників єдиного податку віднесено сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Як зазначають фахівці регіонального представництва фіскальної служби, для даної категорії платників єдиного податку майже в повному обсязі залишені законодавчі норми, що застосовувались для платників фіксованого сільськогосподарського податку. Проте ставки єдиного податку для платників 4 групи порівняно з ФСП зросли втричі.

За підсумками декларування у 2015 році на єдиний податок до 4 групи перейшли 1243 платники. Дана кількість суб‘єктів господарювання сфери агропромислового комплексу не змінилася у порівнянні з числом платників ФСП у 2014 році.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього