На Хмельниччині антимонопольники зустрілись з перевізниками
19 травня 2015 року Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України спільно з Управлінням інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації провело нараду з перевізниками Хмельницької області.На Хмельниччині антимонопольники зустрілись з перевізниками
19 травня 2015 року Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України спільно з Управлінням інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації провело нараду з перевізниками Хмельницької області.

Зокрема, йшлося про зміни у законодавстві щодо регулювання тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Це важливий крок на шляху переходу перевезень до ринкових механізмів діяльності, тому під час зустрічі особлива увага була приділена формуванню економічно обґрунтованих тарифів на перевезення.

Окрім того, було обговорено питання ролі органів виконавчої влади та органів Антимонопольного комітету України у регулюванні ринку перевезень.
Найближчим часом Відділення планує надати перевізникам рекомендації з приводу антимонопольного регулювання у цій сфері та встановлення тарифів.
Під час наради сторони домовилися про подальшу співпрацю з метою встановлення ринкових, економічно обґрунтованих тарифів.

«Це один з прикладів конструктивної співпраці органів державної влади та бізнесу в умовах значних змін на ринку перевезень. Така співпраця – це шлях до забезпечення споживачів якісними та доступними послугами» – повідомив голова Відділення Віталій Олуйко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього