На Хмельниччині арбітражний керуючий незаконно продав майно підприємства
Вироком Ізяславського районного суду визнано винним арбітражного керуючого у вчиненні кримінального правопорушення.На Хмельниччині арбітражний керуючий незаконно продав майно підприємства
Вироком Ізяславського районного суду визнано винним арбітражного керуючого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) КК України, – про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області
Як повідомив прокурор району Петро Нікітюк, державним обвинуваченням у суді доведено, що арбітражний керуючий, наділений правами ліквідатора місцевого заводу, безпідставно включив до акту інвентаризації адмінбудівлю цього збанкрутілого товариства, яка насправді йому не належала. Не переконавшись, що право власності на нерухомий об’єкт зареєстрований за іншим підприємством на підставі договору купівлі-продажу, арбітражний керуючий продав будівлю як майно банкрута.
Таким чином, у результаті службової недбалості посадовця, власнику незаконно реалізованого майна завдано шкоди на суму понад 70 тис. гривень.
За вчинення зазначеного злочину суд притягнув ліквідатора до кримінальної відповідальності у виді 4250 грн. штрафу з позбавленням права займатися господарсько-адміністративними функціями строком на один рік. Ураховуючи щире каяття і пенсійний вік засудженого, вчинення ним злочину невеликої тяжкості, суд звільнив його від покарання за законом про амністію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього