На Хмельниччині безробітний планував обікрасти міський центр зайнятості
Крадіжку, як з’ясувалося, 24-річний чоловік планував заздалегідь. Прийшовши в черговий раз до центру зайнятості для відзначення в обліковій книзі, молодик запримітив ноутбук. За ним і вирішив повернутися посеред ночі.На Хмельниччині безробітний планував обікрасти міський центр зайнятості
Крадіжку, як з’ясувалося, 24-річний чоловік планував заздалегідь. Прийшовши в черговий раз до центру зайнятості для відзначення в обліковій книзі, молодик запримітив ноутбук. За ним і вирішив повернутися посеред ночі.

Близько третьої години ночі на пульт спостереження Управління Державної служби охорони надійшов сигнал. Тривожні сповіщувачі зафіксували, що до приміщення Центру зайнятості міста Теофіполь хтось намагається проникнути. Оператор пульту спостереження повідомила про подію наряд групи затримання.

Міліціонери охорони, які через кілька хвилин прибули на місце виклику для перевірки цілісності об’єкту, помітили, що одне з вікон розбите. Даний факт вказував на те, що у приміщенні може перебувати стороння людина. Тому правоохоронці здійснили огляд території та помітили невідомого. Чоловік, сподіваючись, що його не помітять, ліг на підлогу та не видавав жодних звуків. Проте, міліціонери охорони знайшли правопорушника.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу відділку міліції, якій було передано чоловіка. Наразі з’ясовуються усі деталі нічної події.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього