На Хмельниччині більш ніж 2000 роботодавців збільшили розмір "білих" зарплат
Аби збільшити доходи населення та заробітки подолян, цьогоріч фахівці регіонального представництва Міністерства доходів і зборів України на спільних з місцевою владою комісіях заслухали півтори тисячі соціально несвідомих працедавців, які виплачували своїм працівникам заробітну плату у розмірі, нижчому за мінімально дозволену законом.На Хмельниччині більш ніж 2000 роботодавців збільшили розмір "білих" зарплат
Ще 1823 учасники ринку праці повідомили про шляхи підвищення доходів тим, хто на них працює, на зустрічах у територіальних органах Міндоходів краю.

Результатом спільних зусиль усіх гілок влади області з детінізації фонду оплати праці стало не лише підвищення прибутковості домашніх бюджетів краян, а й збільшення надходжень до місцевих скарбниць Хмельниччини. Так, від зростання рівня «білих» заробітків подолян скарбниці регіональних громад отримали додаткові 744,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Інформацію про 612 безвідповідальних роботодавців, які не сприйняли мирних аргументів від представників влади та підрозділів Міндоходів, передано до органів прокуратури області.

«Для наповнення місцевих бюджетів Хмельниччини визначальним є податок на доходи фізичних осіб. Саме тому виплата офіційних зарплат у розмірі не нижчому за мінімальний має велике значення, як для підвищення соціальних стандартів життя подолян і їх захищеності, так і для фінансування видатків на потреби громади краю», – відзначає заступник начальника Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Сергій Романов.

Загалом у січні-вересні 2013 року до місцевих бюджетів краю сплачено 960,1 мільйонів гривень з податку на доходи фізичних осіб, темпи росту надходжень складають понад 107,8 відсотків або 68,9 мільйонів гривень.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього