На Хмельниччині брати-душогуби вбили свого сусіда
Братів-душогубів допомогло затримати відео з камер спостереження на будинку потерпілого.На Хмельниччині брати-душогуби вбили свого сусіда
Підозрювані і не здогадувалися, що у своєму нічим не примітному будинку 49-річний чоловік влаштував своєрідний пункт відеонагляду за довколишньою територією.

Потерпілий та його кривдники були сусідами, і неприязні відносини між ними склалися доволі давно, але до відкритої агресії не доходило. Сусіди розповідають, що загиблий майже ні з ким не спілкувався та вів дещо відлюдькуватий спосіб життя.
Підозрювані кажуть, що того вечора трохи перебрали зі спиртним. Коли проходили повз будинок потерпілого, той вийшов на вулицю і почав робити їм зауваження. Брати довго не думали — перестрибнули через паркан і почати «встановлювати справедливість» кулаками, а потім залишили побитого напівпритомного чоловіка помирати на морозі.
Сусіди викликали «швидку», та по дорозі до лікарні потерпілий помер. Експерти виявили у нього множинні переломи ребер, крововиливи, черепно-мозкову травму. Одним словом, ушкодження виявились несумісними з життям.
Тим часом 36- та 38-річний душогуби почувалися цілком спокійно, адже свідків їхнього злодіяння не було. Вони й не здогадувалися, що потерпілий влаштував у своєму будинку своєрідний пункт відеонагляду за довколишньою територією, і техніка зафіксувала усі тортури, яких зазнав господар. Це дозволило правоохоронцям швидко встановити особи підозрюваних та затримати їх. Про це повідомляють в УМВС України в Хмельницькій області.
Наразі чоловікам уже оголошена підозра про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього