На Хмельниччині брату донецького екс-нардепа віддали землю в оренду на 48 років
Суд відмовив у позові прокуратури Хмельницької області про визнання недійсним договору суборенди.На Хмельниччині брату донецького екс-нардепа віддали землю в оренду на 48 років
Суд відмовив у позові прокуратури Хмельницької області про визнання недійсним договору суборенди 48,65 га в урочищі «Капусники» між КП «Спецбудресурс» та ПП «Давидківське». Про це свідчить постанова Рівненського апеляційного госпсуду від 15 квітня, повідомляють Наші гроші.
У червні 2013 року Хмельницька райдержадміністрація уклала з КП «Спецбудресурс» договір оренди на 49 років земельної ділянки біля села Давидківці площею 48,65 га (з них під водою 43,95 га, прибережна смуга – 4,7 га) для риборозведення. Орендна плата становить майже 9896 грн. за рік.
21 квітня 2014 р. КП «Спецбудресурс» передало вищезгадану земельну ділянку в суборенду ПП «Давидківське» на 48 років.
Прокурор звернувся до суду про визнання недійсними і скасування розпоряджень Хмельницької райдержадміністрації, а також договорів оренди і суборенди. Прокурор стверджував, що райдержадміністрація не мала права надавати в оренду ділянку водного фонду, оскільки такі повноваження належать облдержадміністрації.
Однак облдержадміністрація повідомила, що з 2002 і до 1 липня 2013 р. вона не мала повноважень розпоряджатись землями водного фонду, а такі повноваження мали райдержадміністрації. Відповідні повноваження ОДА отримала з 1.07.2013 з набуттям чинності закону про аквакультуру.
23 листопада 2015 р. у позові прокуратури відмовив Господарський суд Хмельницької області. Прокуратура подала апеляцію, але програла.
Відомості про ПП «Давидківське» зареєстроване 17 квітня 2014 року, тобто за чотири дні до того, як комунальне підприємство передало йому в суборенду 48,65 га.
Засновниками ПП «Давидківське» значаться Назар Летюк, Ігор Тарашевський, Ольга Сидоренко і Роман Касянюк. Останній походить із м. Харцизьк Донецької області і є братом Олександра Касянюка, екс-нардепа від Партії регіонів (2007-2012 рр.).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього