На Хмельниччині бійців АТО із пільговими квитками висаджують з автобусів
На Хмельниччині бійців АТО попри пільгові квитки перевізники висаджують з автобусів. «Народний контроль» з’ясовував, як каратимуть порушників закону.
На Хмельниччині бійців АТО із пільговими квитками висаджують з автобусів
На Хмельниччині бійців АТО попри пільгові квитки перевізники висаджують з автобусів. «Народний контроль» з’ясовував, як каратимуть порушників закону.

Сергій та Андрій придбали пільгові квитки в касі автовокзалу. З посвідченнями учасників бойових дій та проїзними документами сіли в автобус. Але для водія ні документи хлопців, ні квитки, ні врешті Закон України – не аргументи.

«Водій сказав, що таких, як ми, він щодня бачить і перевозити на дурняка не збирається, адже держава не компенсовує кошти за проїзд пільговиків. У нас стався неприємний інцидент, але ми все ж змушені були вийти з автобусу та написати скарги», – розповідає учасник бойових дій Андрій.

Разом із журналістами «Народного контролю» чоловік вирушив шукати правди у владні структури. Усюди перекидаю відповідальність на інших.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА Микола Дідик пояснює: у грудні 2015 року Уряд перекинув компенсацію за пільгові перевезення на місцеві бюджети. Але наразі громади ще не встигли виділити кошти на забезпечення транспортних пільг.

«Ще 10 районів, де навіть не відбулися сесії, не передбачили кошти. Коли вони виділять ці тисячі та чи виділять взагалі, – вирішуватиме громада. Наразі маємо те, що маємо. Пробуємо напряму домовлятись із перевізниками, але не всі йдуть на компроміс», – роз’яснює ситуацію заступник директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА Микола Дідик.

Упродовж дня Андрій тричі розповідав свою історію різним чиновникам.

Начальник управління промисловості та інфраструктури Хмельницької ОДА Олег Гуменний пообіцяв, що перевізник отримає спочатку дисциплінарне покарання. Якщо ж ситуація повториться, то з ним розірвуть угоду на надання транспортних послуг.

Уже після виходу сюжету в ефір Андрія запросили на зустріч із перевізником, який особисто вибачився перед захисником за дії водія.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього