На Хмельниччині бюджет отримав майже 8 мільйонів гривень в результаті руйнування кримінальних схем
В алгоритмі захисту економічних інтересів країни оперативні та слідчі підрозділи Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області основний наголос роблять на відшкодуванні завданих державі збитків. Як результат, з початку року до державного бюджету, за наслідками розслідування кримінальних правопорушень, додано майже 8 мільйонів гривень додаткових надходженьНа Хмельниччині бюджет отримав майже 8 мільйонів гривень в результаті руйнування кримінальних схем
В алгоритмі захисту економічних інтересів країни оперативні та слідчі підрозділи Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області основний наголос роблять на відшкодуванні завданих державі збитків. Як результат, з початку року до державного бюджету, за наслідками розслідування кримінальних правопорушень, додано майже 8 мільйонів гривень додаткових надходжень

Загалом, протягом звітного періоду слідчими розслідувалось майже 70 кримінальних проваджень, з яких більше половини про умисне ухилення від сплати податків та понад 40 за тяжкими злочинами.

За результатами розслідувань кримінальних проваджень оголошено 15 повідомлень про підозру, до суду направлено 11 обвинувальних актів.

Крім того направлено 1 клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності в зв’язку із повною сплатою нарахованих податків та штрафних санкцій.

З направлених в 2015 році до суду кримінальних провадженнях по 4-х ухвалені обвинувальні вироки.

«Позиція податкової міліції має відповідати букві закону, духу часу і окресленому курсу на декриміналізацію правопорушень у господарській сфері. Адже в цілому ми працюємо на те, щоб і державний бюджет, і легальний бізнес були захищеними», – зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Андрій Банашко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього