На Хмельниччині бізнесмен сплатить 10 тисяч гривень за шахрайство
За принципової позиції прокуратури Хмельниччини задоволено апеляцію на вирок Нетішинського міського суду та засуджено приватного підприємця за ч.1 ст.190 (шахрайство) та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 369 (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди) КК України.На Хмельниччині бізнесмен сплатить 10 тисяч гривень за шахрайство
За принципової позиції прокуратури Хмельниччини задоволено апеляцію на вирок Нетішинського міського суду та засуджено приватного підприємця за ч.1 ст.190 (шахрайство) та ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 369 (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди) КК України.

Державним обвинувачем доведено, що бізнесмен не лише заволодів коштами місцевого жителя шахрайським шляхом, а й підбурював його дати неправомірну вигоду посадовцям, які б посприяли йому в отриманні кімнати в гуртожитку. Так, під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений під приводом посередника виманив і присвоїв від місцевого жителя чотири тисячі гривень, які в подальшому мав нібито передати службовій особі для вирішення «житлового» питання.

Засудженому призначено покарання у виді 10 тисяч гривень штрафу та 240 годин громадських робіт, – повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього