На Хмельниччині через недбалість матері дитина захворіла на туберкульоз
Молода матір двох дітей не доглядала за ними належним чином та не зважала на регулярні попередження від працівників соціальних служб.На Хмельниччині через недбалість матері дитина захворіла на туберкульоз
Неблагополучна сім\’я проживає у Волочиському районі. Від недогляду 18-річної матері найбільше постраждав старший півторарічний син. Дитина отримала перелом руки, неодноразово перебувала на стаціонарному лікуванні з гострим бронхітом та ГРВІ. Також хлопчик перебував у тісному контакті з хворою на туберкульоз бабусею, що призвело до захворювання малолітнього туберкульозом первинним. Цей факт Городоцька місцева прокуратура виявила у лютому цього року, повідомляє сайт Хмельницького.

За цим фактом працівники прокуратури зареєстрували кримінальне провадження за ст.166 КК України, слідство в якому здійснював територіальний відділ поліції.

Районний суд, вивчивши усі матеріали справи, прийняв рішення визнати матір винуватою у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. Їй призначено покарання у вигляді позбавлення волі до 2 років зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

При вирішенні міри покарання було враховано те, що молода матір щиро розкаялась у скоєному, а також те, що наразі вона належно дбає про обох дітей. Хворий хлопчик ще лікується, його стан здоров\’я покращується. Бабуся проживає окремо від сім\’ї.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього