На Хмельниччині – чергові махінації з бюджетними коштами для місцевих виборів
Городоцькою місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками УСБУ в області виявлено розтрату 33 тисяч гривень бюджетних коштів під час проведення місцевих виборів у жовтні 2015 року.На Хмельниччині – чергові махінації з бюджетними коштами для місцевих виборів
Городоцькою місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками УСБУ в області виявлено розтрату 33 тисяч гривень бюджетних коштів під час проведення місцевих виборів у жовтні 2015 року.

Зокрема встановлено, що приватний підприємець вніс неправдиві відомості у договір про облаштування кабінок для голосування, хоча насправді кабінки обладнували члени виборчих дільниць за власний рахунок.

Достеменно знаючи про це, голова однієї з районних виборчих комісій завірила печаткою підроблений договір. Надалі, на його підставі, приватному підприємцю з бюджету незаконно перераховано 33 тисячі гривень за нібито виконання вказаних робіт.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк, за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191(привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем), ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 358 (підроблення документів та їх використання) КК України. Досудове розслідування доручено Городоцькому відділу поліції.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.