На Хмельниччині чиновниця і директор ТОВ хотіли привласнити 100 тис. грн. бюджетних коштів
Прокуратурою Хмельницького району виявлено факт службового підроблення документів колишнім начальником відділу освіти, молоді і спорту Хмельницької райдержадміністрації у зговорі з директором одного із місцевих товариств з обмеженою відповідальністю з метою незаконного отримання бюджетних коштів.На Хмельниччині чиновниця і директор ТОВ хотіли привласнити 100 тис. грн. бюджетних коштів
Прокуратурою Хмельницького району виявлено факт службового підроблення документів колишнім начальником відділу освіти, молоді і спорту Хмельницької райдержадміністрації у зговорі з директором одного із місцевих товариств з обмеженою відповідальністю з метою незаконного отримання бюджетних коштів. Повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
За інформацією прокурора району Віталія Довганя, встановлено, що наприкінці листопада 2014 року начальник вказаного відділу РДА та директор ТОВ уклали договір на виконання робіт з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, на яких розташована 31 школа району.
Достовірно знаючи, що за це планувалось виділення з бюджету майже 100 тисяч гривень, зазначені керівники в той же день склали акт приймання-передачі виконаних робіт у повному обсязі, хоча насправді вони не здійснювались.
Таким чином посадовець райдержадміністрації та директор товариства мали на меті привласнити бюджетні кошти, але не довели свій умисел до кінця, оскільки казначейська служба не перерахувала гроші на рахунок псевдо-виконавця.
За вказаним фактом прокуратурою району зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.15, ч. 3 ст. 191 (замах на привласнення чужого майна за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України, досудове розслідування у якому здійснює районний відділ міліції.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення