На Хмельниччині чиновники привласнили освітянські кошти
Ідеться про понад 50 тисяч гривень, виділених на проведення реконструкції котельні навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів.На Хмельниччині чиновники привласнили освітянські кошти
Вивчаючи фінансову документацію одного з відділів Славутської райдержадміністрації, прокурори Шепетівської міської прокуратури встановили факт розтрати бюджетних коштів посадовцями цього підрозділу за попередньою змовою зі службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю.
Як повідомив керівник Шепетівської прокуратури Іван Комар, ідеться про понад 50 тисяч гривень, виділених на проведення реконструкції котельні навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів. З’ясовано, що всупереч умовам договору, роботи з переобладнання котельні проводились не працівниками ТОВ, а робітниками учбового закладу. Крім того, у приміщенні котельні не було встановлено передбачене реконструкцією технічне обладнання. Хоча в акті приймання робіт, підписаному посадовими особами відділу РДА і ТОВ, зазначено про виконання усіх цих робіт саме товариством, за що йому й було перераховано з бюджету понад 50 тисяч гривень.
За вказаним фактом прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб) КК України.
Матеріали кримінального провадження направлено до відділу поліції для подальшого досудового розслідування, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього