На Хмельниччині число платників єдиного податку наближається до 40 тисяч
За 10 місяців 2015 року платники єдиного податку Хмельницької області спрямували до місцевих бюджетів 260 мільйонів гривень, що на 102 мільйони гривень, або на 64 відсотки більше проти відповідного періоду минулого року.На Хмельниччині число платників єдиного податку наближається до 40 тисяч
За 10 місяців 2015 року платники єдиного податку Хмельницької області спрямували до місцевих бюджетів 260 мільйонів гривень, що на 102 мільйони гривень, або на 64 відсотки більше проти відповідного періоду минулого року, повідомляють на сайті фіскальної служби.
У сегменті надходжень до територіальних громад краю домінує внесок фізичних осіб – підприємців, які сплатили 143 мільйони гривень єдиного податку. Юридичні особи ІІІ групи спрямували до бюджету 38 мільйонів гривень. В активі сільгосптоваровибників, які становлять ІV групу «спрощенців» – 79 мільйонів гривень.
Карта економічної активності платників єдиного податку області склалася наступним чином: на першому місці по сплаті податку – малий бізнес міста Хмельницького, потім у градації наповнення кошика місцевих громад ідуть «спрощенці» Красилівського, Хмельницького, Кам‘янець-Подільського, Славутського, Городоцького та Шепетівського районів.
Наразі число платників єдиного податку наближається до 40 тисяч юридичних та фізичних осіб. Як стверджують фахівці регіонального представництва фіскальної служби, позитивна динаміка сплати єдиного податку підприємницькою спільноти Хмельниччини забезпечує додаткові можливості для територіальних громад у вирішенні назрілих соціально-економічних проблем.
«Зацікавленість активу місцевих громад у розвитку територій напряму залежить від створення максимально сприятливих умов для роботи малого і середнього бізнесу та відповідного зростання податкових надходжень. Тож досягнення позначки у 260 мільйонів гривень при сплаті єдиного податку свідчить про те, що «спрощенці» уміють працювати, системно наповнюють місцеві бюджети і позитивно впливає на розвиток регіональної економіки», – наголосив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього