На Хмельниччині чоловік хотів незаконно отримати 800 га землі в оренду
Прокуратура позбавила ділянки орендаря, який хотів незаконно отримати 800 га землі на території всієї Хмельниччини.На Хмельниччині чоловік хотів незаконно отримати 800 га землі в оренду
Хмельницьким окружним адміністративним судом повністю задоволено позовні вимоги Старокостянтинівського міжрайонного прокурора та скасовано накази Головного управління Держземагентства в області, якими надано дозвіл на розробку документації із землеустрою щодо відведення більше 43 га землі на території однієї із сільрад району.
Зазначену земельну ділянку вартістю 1,3 мільйона гривень майбутній орендар отримував за документацією для ведення фермерського господарства. Прес-служба прокуратури Хмельницької області повідомляє, що насправді цей громадянин не обґрунтував доцільність розмірів землі, не надав підтвердження наявності в нього техніки, необхідної для обробітку такої площі.
Він не мав наміру самостійно займатися фермерським господарством, бо впродовж двох років з часу одержання дозволу на розробку земельної документації не вчинив жодних дій зі створення ФГ. Крім того, намагався незаконно отримати в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 800 га на території ще шести районів Хмельницької області. Це підтверджується рішеннями судів про скасування аналогічних наказів за позовами прокурорів.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення