На Хмельниччині чоловік покінчив життя самогубством в камері ізолятора тимчасового тримання

На Хмельниччині чоловік покінчив життя самогубством в камері ізолятора тимчасового тримання
За фактом службової недбалості правоохоронців розпочато кримінальне провадження.На Хмельниччині чоловік покінчив життя самогубством в камері ізолятора тимчасового тримання
Уночі 29 червня в камері ізолятора тимчасового тримання Старокостянтинівсього РВ УМВС України в області виявили труп арештованого, який покінчив життя самогубством – повішався на простирадлі. За рішенням суду його тримали під вартою у зв’язку з підозрою у вчиненні умисного вбивства в Шепетівському районі. Встановлено, що 29-річний арештант уже неодноразово відбував покарання за скоєння тяжких злочинів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
За фактом неналежного виконання працівниками райвідділу міліції своїх службових обов’язків щодо забезпечення режимних вимог при утриманні в ІТТ в’язнів, слідчим відділом прокуратури Хмельницької області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) КК України.

Залишити відповідь