На Хмельниччині чоловік вкрав велосипед, перефарбував та продав за 400 гривень
Зловмисник перефарбував і продав транспортний засіб, але правоохоронці розшукали його і повернули потерпілому.На Хмельниччині чоловік вкрав велосипед, перефарбував та продав за 400 гривень
Зловмисник перефарбував і продав транспортний засіб, але правоохоронці розшукали його і повернули потерпілому. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

До Городоцького райвідділу міліції із заявою звернувся 53-річний житель села Лісоводи, який повідомив про те, що його односелець відібрав у нього транспортний засіб — велосипед «Україна». А без нього чоловік — як без рук. Сам потерпілий побоявся вимагати у кривдника повернення велосипеда, адже грабіжник був раніше судимим і мав не дуже добру славу в селі.
Правоохоронців 51-річний чоловік, на якого вказав заявник, запевняв, що жодного стосунку до цього злочину не має. Велосипеда у нього на подвір’ї не виявили. Але люди засвідчили, що бачили подібний велосипед, тільки іншого кольору. На ньому віднедавна їздив ще один їхній односельчанин.
Справді, за деталями потерпілий впізнав свого двохколісного «коня». Як виявилось, підозрюваний перефарбував його і продав знайомому за 400 гривень.
Правоохоронці велосипед вилучили і повернули власникові. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 120 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 4 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього