На Хмельниччині чоловік залишив себе без руки та зору, внаслідок пиляння снаряду

На Хмельниччині вибухнув снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Надзвичайна подія сталася в селі Сутківці. 40-річний чоловік намагався розпиляти боєприпас, що коштувало йому руки та очей. Подробиці – в сюжеті наших кореспондентів.На Хмельниччині вибухнув снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Надзвичайна подія сталася в селі Сутківці. 40-річний чоловік намагався розпиляти боєприпас, що коштувало йому руки та очей. Подробиці – в сюжеті наших кореспондентів.

Нещасний випадок стався серед білого дня на подвір\’ї місцевого мешканця. Чоловік хотів розібрати снаряд, щоб здати його на металобрухт і підзаробити грошей. Проте боєприпас вибухнув, щойно його торкнулася бензопила. За життя чоловіка лікарі боролись кілька годин, але одну руку та зір вберегти не вдалося.

Володимир Смучок, лікар-травматолог Ярмолинецької районної лікарні:

– Стан хворого був дуже важкий. Взагалі без тиску, з множинними дрібними пораненнями тіла, обличчя, обох очей і такого вогнепального поранення лівої руки з пошкодженим обширним тканин плеча, передпліччя, розтрощеним суглобом. Вдалося витягнути з того світу.

Під час перевірки правоохоронці виявили у помешканні потерпілого цілий арсенал. Експерти вже з\’ясували: усі боєприпаси часів Другої світової і всі небезпечні.

Олексій Марчук, начальник відділу вибухо-технічних досліджень науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС у Хмельницькій обл.:

– Осколки при підриві подібних снарядів становить небезпеку на відстані до 700 метрів. В ході проведення додаткового огляду господарства було виявлено ще чотири підривника артилерійських снарядів. Один 20-міліметровий артснаряд, шість гільз капсульованих.

Вилучену зброю знищили піротехніки. А збирача снарядів після лікарні чекають у міліції.

Ігор Лабань, начальник Ярмолинецького райвідділу міліції УМВС у Хмельницькій обл.:

– По даному факту порушено кримінальне провадження по статті 263 – незаконне поводження зі зброєю, бойових припасів або вибухових речовин.

Чоловікові загрожує до п\’яти років за ґратами.
Ольга САС, Ольга Сєргєєва, Олександр Шурін, телеканал \”Інтер\”, Хмельницька область

Залишити відповідь