На Хмельниччині чоловік зарізав дружину
Засуджений скоїв убивство через те, що жінка відмовлялась порати худобу і доглядати внуків.На Хмельниччині чоловік зарізав дружину
Засуджений скоїв убивство через те, що жінка відмовлялась порати худобу і доглядати внуків. Про це повідомляют на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Цю сім’ю не можна було назвати зразковою: і 54-річний чоловік, і його на 10 років молодша дружина дещо зловживали спиртним. Того дня теж не обійшлося без горілки — обоє випивали.
А коли прийшов час порати худобу, між подружжям виник конфлікт через те, хто власне, цим займатиметься. І коли жінка відмовилася йти до хліва, чоловік у пориві люті схопив розкладного ножа і вдарив її у груди. Від отриманих травм жінка померла на місці.
Зрозумівши, що накоїв, чоловік побіг до сусідів і попросив викликати «швидку» та міліцію.
Працівники Ізяславського райвідділу міліції затримали душогуба на місці. Нещодавно Ізяславський районний суд закінчив розгляд провадження і визнав підсудного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України і засудив його до 7 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення